قالب وردپرس چندمنظوره دینامیک عظیم – (Massive Dynamic)

ساخت وبلاگ
چکیده : با عرض سلام خدمت شما کاربران محترم سایت راستچین و تیم تهم دیزاین 🙂 دوباره تیم تهم دیزاین پس از مدتی ... با عنوان : قالب وردپرس چندمنظوره دینامیک عظیم – (Massive Dynamic) بخوانید :

با عرض سلام خدمت شما کاربران محترم سایت راستچین و تیم تهم دیزاین 🙂

دوباره تیم تهم دیزاین پس از مدتی بسیار طولانی با یک قالب فوق حرفه ای و پرستاره به استقبال شما آمد! برای اولین بار در میان مارکت های ایرانی قصد داریم قالبی را به شما معرفی کنیم که تابحال مانند آن را ندیده اید! دینامیک عظیم در حقیقت یک قالب نیست بلکه یک سایت ساز است! یعنی چی؟یعنی اینکه شما میتوانید هر سایتی(هر سایتی!!!) که دوست دارید با آن راه اندازی کنید.در واقع این پوسته اولین قالب ساز حرفه ای است که برای وردپرس منتشر شده است و حاصل دوسال زحمت و تلاش بی وقفه است.تیم تهم دیزاین نیز برای اینکه کاربران خوب و پارسی زبان را از این پوسته ی بی نظیر بهره مند کند،این قالب را به صورت اورجینال تهیه کرده و برای شما فارسی و راستچین کرده ایم و آپدیت های قالب به صورت منظم برای شما ارسال می شود.

چه سایتی میخواهید؟ ورزشی،شرکتی،شخصی،نمونه کار،تجاری،خدماتی،موزیک،وبلاگ،فروشگاه،نرم افزاری،ویدیویی و… .همه را با دینامیک عظیم بسازید!


دینامیک عظیم - تهم دیزاین

دینامیک عظیم - تهم دیزاین


تصویر پنل مدیریتی یا همان سایت ساز عظیم!

سایت ساز عظیم وردپرس - تهم دیزاین

توجه:قالب برای همه خریداران به صورت رایگان نصب خواهد شد!

توجه:در حال ساخت همه ی پیش نمایش های این قالب هستیم و به زودی همه ی آن ها را در قالب بسته های نصبی عرضه می کنیم!

قالب برتر...
ما را در سایت قالب برتر دنبال می کنید

نویسنده : استخدام کار بازدید : 139 تاريخ : يکشنبه 10 مرداد 1395 ساعت: 13:39